+90 224 262 54 79 info@soyasyemek.com

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Soyas Yemek; fabrikamız 600 metrekarelik kapalı alan olarak inşa edilmiştir.
Tasarımı, modern gıda bandına uygun olarak yapılmış fabrikamızda, uzman personelimiz tarafından hazırlanan kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve gece yemeklerimiz, dağıtım filomuz tarafından müşterilimize ulaştırılmaktadır.
İş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler, bankalar ve sanayi kuruluşlarından oluşan müşterilerimize, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemekler sunmak için, tüm ekibimiz Toplam Kalite Yönetimi kurallarına uymaktadır.

Kurulduğumuz günden bugüne, müşterilerimize verdiğimiz değer, ürettiğimiz kaliteli ve lezzetli yemekler, uzman ekibimiz, dünya standartlarındaki teknolojimiz, topluma ve çevreye karşı duyarlılığımız, Soyas Yemek hazır gıda sektörünün en önemli firmalarından biri haline gelmesini sağlamıştır. Usta ellerin hazırladığı yemeklerle, güler yüzlü hizmetiyle, Avrupa standartlarındaki ekipmanlarıyla, sahip olduğu HACCP TS 13001, ISO 22,000, ISO 9000 kalite belgeleri ve Gıda üretim sertifikaları ile Soyas Yemek, kendi sektöründe güçlü ve güvenilir bir marka olmuştur.